Mercedes-Benz Certified
Birinci Sınıf, İkinci El
Mercedes-Benz Certified, ikinci el hafif ticari araç piyasasında profesyonel ve üstün kalitede hizmetin yanı sıra benzersiz araç seçenekleri de sunan yenilikçi bir markadır. Mercedes-Benz Certified, ikinci el hafif ticari araç alım satım işlemlerinizi Mercedes-Benz güvencesiyle gerçekleştirmenizi ve düşlediğiniz araçların yanında düşlediğiniz hizmeti de almanızı sağlar.


Mercedes-Benz Certified’da hangi araçlar mevcut?
Mercedes-Benz Certified'ın geniş yelpazesinde her marka, model ve yaşta ikinci el hafif ticari araç bulunmaktadır.
Mercedes-Benz Certified’ın avantajları nelerdir?
Detaylı ekspertiz ile güvenilir alım satım hizmetleri sunar. İkinci el hafif ticari araç ile birlikte ihtiyacınıza en uygun finansman ve sigorta hizmetini sunar. Alım ve satım aşamalarında hizmet süreci hızlı ve güvenlidir. Teknik kontroller Mercedes-Benz Certified standartlarına göre yapılır. Detaylı araç temizliği yapılır.
Alım satım işlemleri nasıl gerçekleşir?
Alım ve satım sürecinde araç muayenesi, noter ve trafik işlemlerinin tamamı uzman Mercedes-Benz Certified personelimiz tarafından yürütülür. Bu süreç, en üst düzeyde kalite anlayışıyla zamanında ve güvenli bir şekilde gerçekleşir.
Aracımı Mercedes-Benz Certified’da nasıl değerlendirebilirim?
Herhangi bir Mercedes-Benz yetkili bayisine aracınızla birlikte giderek yeni bir Mercedes-Benz hafif ticari araç almak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Satış danışmanı tarafından belirlenecek fiyatta mutabık kalmanız halinde aracınız detay ekspertize alınır, ilk aşamada verilen bilgiler ile detay ekspertiz sonuçlarının aynı olması durumunda aracınız kararlaştırılan değer üzerinden takasa alınır. Eğer ekspertiz sonuçları beklenenden farklı ise fiyat revize edilerek tekrar onayınıza sunulur ve takas işlemi gerçekleşir.